Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
 • Вечет
  2303ae7
 • Вашиот доверлив производител на електрични вреќи за топла вода

  CVVTCH се фокусира на производство на производ за термичка терапија со врвен квалитет, Бевме признати за неспоредливите услуги и исклучителниот квалитет на нашите производи.

  СоОВА,CB,КЦ, иRoHSсертификација.

  Добијте каталог сега

  Искусен производител на производи за топлинска терапија

  Едон е основан во 2008 година, cttvch е бренд на Едон кој е фокусиран на развој на еколошки производи за термална терапија. Секој топлински производ cttvch е дизајниран да ја насочува и смирува болката низ различни делови од телото. Во моментов, обезбедивме решенија за ублажување на болката за илјадници клиенти од Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Австралија и така натаму.
  Едон главно опслужува клиенти OEM и ODM.

  Прочитај повеќе

  Нашата технологија

  Нашиот сертификат

  KC, CE, CB, RoHS. (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

  6565ae9l6p
  6565ae7qur
  6565ae6wij
  6565ae5qbp
  6565ae6r5l
  6565ae5qbp
  6565ae6r5l
  6565ae7mfz
  6565aea59d
  6565aeakyi
  6565ae9l6p
  6565ae7qur
  6565ae6wij
  6565ae5qbp
  6565ae6r5l
  6565ae7mfz
  6565aea59d
  6565aeakyi
  6565ae9l6p
  6565ae7qur
  6565ae6wij
  6565ae5qbp
  6565ae6r5l
  6565ae5qbp
  6565ae6r5l
  6565ae7mfz
  6565aea59d
  6565aeakyi
  0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728

  Прилагодено висококвалитетно шише за топла вода и додатоци

  За кого се дизајнирани овие производи?

  01020304

  Како можеме да ви помогнеме

  Корисно знаење за вас